Neem contact met ons op

 
 
 
 
 
 



Van der Linden Zoetermeer

Bedrijfsinformatie

Openingstijden

Verkoop  
Maandag t/m Vrijdag 08:30 tot 17:30
Zaterdag 09:30 tot 17:00
   
Receptie  
Maandag t/m vrijdag 08:00 tot 17:30
Zaterdag 10:00 tot 13:00
Contactpersonen

Directie
Jan van der Linden
jan@vanderlindenauto.nl
079-3427890


Directie

Dirk van der Linden
dirk@vanderlindenauto.nl
079-3427890


Inkoper | Sales Manager

Rainaldo Penning
rainaldo@vanderlindenauto.nl
079-3300663


After Sales Manager | Verkoop buitendienst

Jan Blankespoor
jb@vanderlindenauto.nl
079-3427890


Sales 

Fabian Vos
maikel@vanderlindenauto.nl
079-3300664


After Sales
Arnold Borsje
arnold@vanderlindenauto.nl
079-3427890


Administratie
Claudia de Vries
claudia@vanderlindenauto.nl
079-3300669


After Sales
Bas van Vliet
bas@vanderlindenauto.nl
079-3427890